کافه کسب و کار حامی معنوی هفتمین رویداد تخصصی دیجیتال مارکتینگ (DMTalk 7)


پای صحبت مدیران بازاریابی برترین استارتاپ‌ها در هفتمین رویداد تخصصی دیجیتال مارکتینگ، DM talk!

بزرگ‌ترین رویداد بازاریابی دیجیتال DMTalk طی روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن به صورت آنلاین، و اجرا روی سن و با کارگردانی ۴دوربینه برگزار می‌شود. 

هدف از این رویداد انتقال تجربه افراد موفق این حوزه برای فعالان بازاریابی دیجیتال است. مخاطبین اصلی دی‌ام تاک مدیران و کارشناسان بازاریابی و بازاریابی دیجیتال، دانشجویان مارکتینگ، مدیران کسب‌وکارها و سایر علاقه‌مندان هستند.

در این رویداد امیر پاشا مدیر بازاریابی (CMO) دیجیکالا، میثم ملاشریفی معاون بازاریابی گروه اسنپ، امین سمیعی مدیر بازاریابی (CMO) اسنپ‌فود، علیرضا اشکان، مدیر بازاریابی کافه بازار، مهدی فروغی مدیر بازاریابی بیمیتو، رامین تسوجی مدیر بازاریابی شیپور، پوریا حمزه‌لویی مدیر بازاریابی (CMO) ایران تلنت، آیسان سبایی مدیر بازاریابی آچاره، سید مهدی اعتمادی مدیر بازاریابی (CMO) اُکالا، امیرعلی صبور مدیر بازاریابی (CMO) باسلام، هادی مرادی مدیر بازاریابی (CMO) تیمچه و لندو و امیر مستکین سردبیر دیجیاتو سخنرانی خواهند کرد.

موضوعاتی که در هفتمین رویداد دی‌ام‌تاک به آن پرداخته می‌شود، بر اساس مهم‌ترین و جدیدترین چالش‌های کامیونیتی بازاریابی دیجیتال تعیین شده است.

 

نام سخنرانان موضوع ارائه
ارائه سید مهدی اعتمادی  چرا مدیران بازاریابی شکست می‌خورند؟
ارائه میثم ملاشریفی مدیر بازاریابی اسنپ  داستان‌سرایی پیرامون کمپین «اسنپ جوابه!»
ارائه مهدی فروغی مدیر بازاریابی بیمیتو  بازاریابی برای مشتری
ارائه آیسان سبایی مدیر بازاریابی آچاره
ارائه مهیار محمدی مدیر مارکتینگ فلایتیو ارزش‌آفرینی برندها در شبکه‌های اجتماعی
ارائه پوریا همزه‌لویی مدیر مارکتینگ ایران‌تلنت  دیجیتال مارکتینگ ۲۰۲۱: اسپم یا گفتگو؟
ارائه علیرضا اشکان مدیر بازاریابی کافه‌بازار واکاوی رفتار مشتری بر اساس ترندها

 

گذشته دی‌ام تاک

از سال 97 رویداد تخصصی دی‌ام تاک با هدف نزدیکتر کردن افراد این حوزه به یکدیگر و ساخت یک کامیونیتی شروع شد، رویدادهای اول تا سوم به صورت دورهمی‌های تخصصی و با دعوت از حدود 50 الی 150 نفر از مدیران بازاریابی برگزار شد، اما در رویداد 220 نفره چهارم، برای اولین بار علاوه بر دعوت شدگان، ثبت‌نام عمومی صورت گرفت. رویداد پنجم هم میزبان حضور 400 دیجیتال مارکتر در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بود.

ششمین رویداد دی‌ام تاک که به عنوان بزرگترین رویداد این حوزه در سال 98 از آن یاد می‌شود، با حضور 800 نفر از مدیران دیجیتال مارکتینگ و آژانس‌های بازاریابی شناخته شده کشور برگزار شد.

ما در کافه کسب و کار به عنوان حامی معنوی این رویداد، از شما دعوت می‌کنیم که در این رویداد شرکت کنید. شما می‌توانید برای ثبت‌‌نام با کد 25 درصدی kasb25 از اینجا در ایوند ثبت‌نام کنید. همچنین ویدیوی کامل رویداد در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

ثبت نام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *