معرفی شرکتی پیشرو در بیمه درمان


بیمه فرایندی است که بیمه­ گر طی آن تعهداتی نسبت به بیمه‌گذار ارائه می‌دهد و عهده‌دار می‌شوند که در صورت وقوع حوادث و بیماری­ها زیان­های احتمالی را جبران کند. از جمله این بیمه گرها می­توان به شرکت بیمه آسماری و SOS اشاره کرد که در ادامه به معرفی این دو شرکت بیمه می­پردازیم:

 

شرکت بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری در بهمن‌ماه سال 1391 تأسیس شد. این بیمه بر اساس تقاضای بازار به­خصوص مناطق اقتصادی و آزاد به وجود آمد و همة انواع محصول بیمه‌ای را عرضه می‌کند. بیمه آسماری در منطقه آزاد کیش فعالیت می­کند و به دلیل ارائه خدمات بیمه‌ای عالی از بهترین و محبوب­ترین بیمه‌ها به شمار می­رود. دلیلی که باعث شده افراد به سمت این بیمه گرایش پیدا کنند، امنیت بیمه گذاران، استفادة این بیمه از فناوری‌های به‌روز برای ارزیابی خطر و همچنین کیفیت خدمات در سطح بین‌المللی است. یکی از مزیت‌های این بیمه که آن را از دیگر بیمه‌ها متمایز می­کند، این است که بیمه تکمیلی آسماری به‌صورت فردی، خانوادگی و گروهی بیمه صادر می­کند.

بقیه شرکت­ها بیمه­های گروهی خود را برای گروه­های حداقل 50 نفره صادر می­کنند اما آسماری برای 15 نفر هم بیمه صادر می­کند.

پوشش درمانی شرکت بیمه آسماری

بیمه آسماری در حوزه­های زیادی به افراد ارائه خدمات می­کند. از جمله بیمه تکمیلی آسماری ، بیمه مهندسی، بیمه مسافرت، بیمه حوادث، بیمه آتش‌سوزی، بیمه بدنه اتومبیل و… ازآنجایی‌که امروزه با وجود بیماری همه­گیر کرونا نیاز زیادی به بیمه تکمیلی درمان است، در ذیل پوشش‌های درمانی شرکت بیمه آسماری را بیان می­کنیم:

 • انواع جراحی­ها؛
 • بستری­ها؛
 • زایمان­ها؛
 • خدمات آزمایشگاهی؛
 • چشم‌پزشکی؛
 • دندان­پزشکی؛
 • ویزیت پزشکان.

محدودیت سنی آسماری

درصورتی­که کارمندی در شرکت بیمه آسماری بیمه تکمیلی درمان شده باشد، اگر دختر داشته باشد تا زمان ازدواج و اگر پسر داشته باشد تا سن 20 سالگی بیمه صادر می­شود. این بیمه افراد را تا سن 60 سالگی بیمه می­کند. افراد بین 60 تا 70 سال، 50 درصد و بین 70 تا 80 سال، 100 درصد افزایش قیمت روی حق بیمه­شان اعمال می­شود.

بیمه SOS چیست؟

بیمه SOS (اس او اس) چیست؟ SOS شرکتی است که وظیفه کمک­رسانی دارد و در حوزه بیمه تکمیلی محصولاتی را عرضه می­کند. بیمه تکمیلی مربوط به درمان است و بیمه SOS این بیمه را به‌صورت فردی و گروهی ارائه می­دهد. نام دیگر این بیمه، بیمة فوری است.

این بیمه برای خانواده­هاست. اگر بخواهید بیمة تکمیلی SOS شوید باید خیلی دقیق معاینه شوید که این معاینه­ها در آزمایشگاه شرکت SOS انجام می­شود.

پوشش بیمه SOS

بیمه تکمیلی SOS در زمینه­های زیر بیمه صادر می­کند:

 • بستری در بیمارستان­ها؛
 • جبران هزینه­های آمبولانس؛
 • لیزردرمانی و شیمی­درمانی؛
 • ویزیت و دارو و… .

جبران هزینه‌ها در بیمه تکمیلی SOS به چند صورت است؟

برای دریافت هزینه‌های درمان در بیمه SOS دوراه وجود دارد:

1- مراجعه به مراکز درمانی است که با شرکت بیمه SOS قرارداد دارد. در این صورت تنها باید هزینه بیمه پوشش خود را پرداخت کنید و مابقی هزینه به‌وسیله شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

2- اگر به مراکزی مراجعه کردید که طرف قرارداد شرکت بیمه SOS نیست، در این صورت باید مدارکی که موردنیاز هرکدام از پوشش‌های بیمه‌ای که استفاده می‌کنید را آماده کرده و به یکی از شعبه‌های شرکت بیمه مراجعه کنید تا آن‌ها هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید را به شما برگردانند.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه آسماری با پوشش بیمه SOS

اغلب شرکت­های بیمه، خدمات درمان خود را به‌صورت گروهی ارائه می­کنند و کمتر طرح­های بیمه­ای برای بیمه تکمیلی درمان خانواده ارائه شده است. ولی شرکت آسماری با همکاری شرکت کمک­رسان SOS طرحی را آماده کرده است که همه می­توانند از آن استفاده کنند. خدمات تکمیلی درمان فردی همراه با بیمه عمر در این طرح ارائه شده است. در بیمه تکمیلی فردی، هر فرد به‌تنهایی می­تواند بیمه درمان تکمیلی فردی را بخرد. این بیمه برای افراد زیر 40 سال طراحی شده و از جمله مزیت­های آن می­توان به حق بیمة مناسب آن اشاره نمود.

در نتیجه:

برای جبران هزینه­های درمان که بسیار هنگفت است و به‌صورت آزاد نمی­توان آن را تأمین کرد نیاز به استفاده از تسهیلات شرکت­های بیمه است. بیمه تکمیلی آسماری و SOS می­توانند بهترین انتخاب برای صدور بیمه فردی، گروهی و خانوادگی باشد. درصورتی‌که شخصی به بیماری مبتلا شود و آن بیماری در حوزه پوششی این بیمه‌ها باشد، بیمه هزینه­ها را جبران می­کند.

 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی کافه کسب‌وکار در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *